REGULAMIN

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie agroturystyki AGROWESTERN „MONIKA”

MELDUNEK

Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu.

PŁATNOŚĆ

Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji w email lub sms  którym jest dokonanie przedpłaty przez Gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu przez Gościa.

DOBA POBYTOWA

Doba rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy się o10 w dniu wyjazdu.

CISZA NOCNA

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 22-6 rano

PARKING

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

POKOJE,CZYSTOŚĆ I STREFA PRYWATNA

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę. Worki ze śmieciami wynosi się do kontenera i pojemników znajdujących sie na zewnątrz budynku. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

PALENIE PAPIEROSÓW

Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscu wyznaczonym przez właściciela.

REKLAMACJE

  • W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Wynajmujący ma prawo odmówić usługi na 3 tyg – 21 dni przed jej realizacją bez podania przyczyny i zobowiązuje do zwrotu w całości wpłaconego zadatku przez klienta

POBYT ZE ZWIERZĘTAMI

Akceptujemy przyjazd z zwierzętami po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. Trzymanie zwierząt domowych w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.

OGÓLNE

  • Osoba wynajmująca pokój nie może udostepnić obiektu osobom trzecim, a o ewentualnych wizytach osób trzecich należy powiadomić gospodarza.
  • Za bezpieczeństwo nieletnich dzieci odpowiadają ich opiekunowie.
  • Samochody należy pozostawić na wyznaczonym parkingu
  • Rowery przechowuje się w miejscu wyznaczonym przez gospodarza.
  • Istnieje możliwość skorzystania z pralki za dodatkową opłatą.
  • Rozpalanie ognisk i grillowanie może odbywać się wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez gospodarza. Popiół z grilla należy wyrzucać na miejsce przeznaczone na ognisko.
  • W trakcie pobytu sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez Gościa.
  • Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.

Gospodarstwo Agroturystyczne “Agrowestern Monika”
Monika Kowalik-Rosiak
Rzepowo 6 78-550 Czaplinek
tel: 606 333 742
nr konta : PKO BP 71 1020 2791 0000 7402 0215 6693
właściciel: Bożenna Kowalik

Gospodarstwo Agroturystyczne “Agrowestern Monika”
Wykonanie: Heron Sites