Regulamin

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie agroturystyki AGROWESTERN „MONIKA”
MELDUNEK
Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu.
PŁATNOŚĆ
Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji w email lub sms  którym jest dokonanie przedpłaty przez Gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu przez Gościa.
DOBA POBYTOWA
Doba rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy się o10 w dniu wyjazdu.
CISZA NOCNA
Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 22-6 rano
PARKING
Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
POKOJE, CZYSTOŚĆ I STREFA PRYWATNA
W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę. Worki ze śmieciami wynosi się do kontenera i pojemników znajdujących sie na zewnątrz budynku. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.
PALENIE PAPIEROSÓW
Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscu wyznaczonym przez właściciela.
POBYT ZE ZWIERZĘTAMI
Akceptujemy przyjazd z zwierzętami po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. Trzymanie zwierząt domowych w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.
OGÓLNE
Osoba wynajmująca pokój nie może udostępnić obiektu osobom trzecim, a o ewentualnych wizytach osób trzecich należy powiadomić gospodarza.
Za bezpieczeństwo nieletnich dzieci odpowiadają ich opiekunowie.
Samochody należy pozostawić na wyznaczonym parkingu
Rowery przechowuje się w miejscu wyznaczonym przez gospodarza.
Istnieje możliwość skorzystania z pralki za dodatkową opłatą.
Rozpalanie ognisk i grillowanie może odbywać się wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez gospodarza. Popiół z grilla należy wyrzucać na miejsce przeznaczone na ognisko.
W trakcie pobytu sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez Gościa.
Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.